به پلتفرم آموزش آنلاین آزمونبار خوش آمدید!

 

درباره ما

آمادگی برای آزمون‌های حقوقی (وکالت، قضاوت و …) یکی از چالش‌های دانش آموختگان حقوقی در کشور ما هست. در نتیجه آموزش برای مهارت شرکت در این آزمون‌ها امری مهم می‌باشد. اما این کلاس‌های آموزشی این آزمون‌ها محدودیت‌ها و هزینه‌های زیادی را برای داوطلبین ایجاد کرده است. پلتفرم آموزش آنلاین آزمونبار با کمک فناوری‌های روز سعی کرده است، این سختی‌ها را از دوش داوطلبین آزمون‌های حقوقی بردارد.

shape

چرا ما

01

پلتفرم آموزش آنلاین آزمونبار دوره‌های تخصصی آموزش برای آزمون‌های حقوقی را با اساتید مجرب و جوان بدون محدودیت و از راه دور با هزینه‌های مقرون بصرفه در اختیار کلیه داوطلبین آزمون‌های حقوقی کشور قرار می‌دهد.

ماموریت ما

02

پلتفرم آموزش آنلاین آزمونبار با نگاه تخصصی به آزمون‌های حقوقی، نگرانی داوطلبین برای آموزش‌ راه‌دور و آنلاین را با تکیه بر فناوری‌های روز و متخصصین فناوری اطلاعات رفع کند و فضای آموزشی مفید و آسان بین اساتید و فراگیران ایجاد کند.

هدف ما

03

پلتفرم آموزش آنلاین آزمونبار هدف دارد تا داوطلبین آزمون‌های حقوقی دوره‌های آموزشی با کیفیت را مقرون صرفه و بدون سختی برای طی مسافت‌های طولانی و هزینه توام با آن در دسترس داشته باشند و به این امید که عدالت آموزشی در سراسر کشور برای حقوقدان‌های عزیز میسر گردد.

0 +
تعداد ثبت نام
0 +
تعداد دوره های آموزشی
0 +
افراد گذرانده دوره
0 +
تعداد مدرسین

با مدرسین ما آشنا شوید

 

مدرسین

محمد رحیمی
حقوق جزا و آیین‌دادرسی کیفری
سارا زارع
مدرس حقوق تجارت
درنا حکیم الهی
مدرس حقوق تجارت
حامد کشاورز
مدرس آیین دادرسی مدنی